Концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства України. с. Грушка

18 листопада у Грушківському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства України. Це свято зібрало посадовців, керівників та організаторів сільськогосподарського виробництва, невтомних трудівників полів і ферм, заслужених працівників сільського господарства ветеранів праці.

Запашним короваєм  привітали учні Грушківського ліцею  голову Староушицької громади Анатолія Сергійовича Тимчука

Фото без опису  Фото без опису

Голова звернувся з вітальною промовою до учасників святкового дійства. Він висловив щиру вдячність усій хліборобській родині, усім, хто причетний до цього славного свята:

– Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. Велика подяка Вам за любов до землі, терпіння і витримку.

Фото без опису  Фото без опису

Щирими словами вдячності та шани він  згадав  ветеранів сільськогосподарської галузі, вручив їм подяки і квіти.

Фото без опису  Фото без опису

До слів привітань також приєднався Сергій Артемович Тимчук, помічник народного депутата Верховної ради України – Володимира Мельниченка. Він привітав усіх хліборобів із цим чудовим святом і також згадав, що він сам присвятив цій нелегкій  справі понад 30 років своєї діяльності. Згадав теплими словами тих трудівників, з якими пліч-о-пліч пропрацював.

Фото без опису  Фото без опису

Гарним подарунком для усіх присутніх у залі були виступи вчителів та учнів Грушківського ліцею. Порадували своїм виступом  дітки із Грушківського ДНЗ.

Фото без опису  Фото без опису

Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомний труд, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору. Усім  в залі було приємно бачити гарні танці, слухати смішні гуморески та чудові пісні.

Фото без опису   Фото без опису