Тиждень безпеки в ліцеях Староушицької ОТГ

  • 723

 

 Тиждень безпеки в ліцеях Староушицької ОТГ

Грушківський ліцей

      В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності для молодших школярів Грушківського ліцею була проведена акція "Запобігти.Врятувати.Допомогти." Це співпраця з працівниками Староушицького ДПРП?35.
     Виникають ситуації, коли життю і здоров'ю людини загрожує небезпека. Найчастіше такі ситуації стаються з вини людини?щось не передбачила або забула, чогось не помітила чи не виконала, або поквапилася.Щоб уникнути негативних наслідків, працівники вели роз'яснювальну роботу, навчали учнів правилам безпеки життєдіяльності і попередження виникнення надзвичайних подій. Що в свою чергу підвищує рівень обізнаності.
    Школярі детально розглядали техніку, спорядження, екіпіровку і відчули особливості професії рятівника.
     Адже, це працівники однієї з найнебезпечніших і одночасно найкращих професії. Саме рятувальники щороку, ризикуючи власними, рятують тисячі чужих життів. І за це їм велика шана і повага!

   

    

  

 

 

Староушицький ліцей

      Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
    12 листопада, в рамках тижня, була проведена зустріч учнів початкової школи з співробітниками патрульної поліції: майором Литвинюком Олександром Миколайовичем та старшим сержантом Чорнявим Сергієм Григоровичем. 
     Під час зустрічі діти активно спілкувались зі співробітниками поліції, з інтересом слухали про правила безпеки, які пояснювали поліцейські, задавали питання і цікавились різними питаннями щодо правил поведінки у складних ситуаціях, на кшталт, «що робити, коли загубився і немає мобільного зв’язку», «як поводити себе, коли поряд немає дорослих і комусь потрібна допомога», «чи може дитина повідомити поліцію про небезпеку» та багато інших. Крім того, для кращого сприйняття та розуміння дітьми що небезпечного може трапитись в реальному житті та які можуть бути наслідки, поліцейські приводили приклади зі своєї практики, коли діти потрапляли у небезпечні ситуації через недотримання законів та правил безпечної поведінки.
    Основна мета зустрічі - роз'яснити дітям, що поліція це не караючий, а правозахисний орган, що поліцейські - це ті люди, до яких можна і потрібно звертатися в будь-яких ситуаціях.

   


     Щира подяка співробітникам патрульної поліції майору Литвинюку Олександру Миколайовичу та старшому сержанту Чорнявому Сергію Григоровичу за пізнавальне спілкування із наймолодшими вихованцями ліцею щодо правил безпечної поведінки в оточуючому середовищі.

 

 

     Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
   13 листопада, з метою попередження нещасних випадків пов’язаних з ураженням електричним струмом, відбулася зустріч школярів початкових класів з електромонтером АТ «Хмельницькобленерго» Литвинюком Володимиром Іллічем. 
   В цікавій та доступній формі Володимир Ілліч познайомив учнів із головними правилами електробезепеки, правилами поводження з побутовими електроприладами, основними заходами попередження електротравматизму дітей. Під час бесіди також були розглянуті такі питання: електробезпеки на вулиці, електробезпеки у побуті, електробезпека в навчальному закладі, охорона електромереж.

    

  

 

     Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
   З метою профілактики захворювання на грип у нашому ліцеї медична сестра Литвинюк Альона В’ячеславівна провела бесіди "Грип та його профілактика" з учнями всіх класів навчального закладу
Школярі ознайомилися із заходами профілактики та боротьби з вірусом грипу, вивчили пам’ятку «Правила запобігання захворювання на грип»
1. Під час кашлю і чихання прикривайте рот і ніс хусточкою. Потрібно знати, що під час одноразового чхання чи кашлю >творюється 40 тисяч краплин слини з мікробами, які розповсюджуються на відстань 3-5 метрів. Носова хустинка, складена вчетверо, затримує 94 % мікробів, що видихаються хворими.
2. Користуйтесь тільки своєю носовою хустинкою і рушником. Без них ви не маєте права нікуди йти.
3. Оберігайте себе від різкого охолодження.
4. Промоклий одяг і взуття зніміть із себе якомога швидше.
5. Частіше провітрювайте кімнату.
6. Добре споліскуйте склянку загального користування перел тим. як будете пити з неї воду.
7. Частіше мийте руки з милом.
8. Намагайтеся не ходити туди; де є хворий на грип.
9. Щоденно робіть ранкову гімнастику.
10.Загартовуйтесь.


Якщо хочеш здоровим бути,
Правило запам'ятай:
Сам про своє здоров'я дбай,—
На лікарів цю турботу не перекладай

  

  

 

     В рамках проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності перед початком зимового сезону та з метою попередження нещасних випадків на льоду відбулася зустріч школярів ліцею із старшим сержантом служби ЦЗ водолозно-рятувального відділення № 3 смт Стара Ушиця Головного Управління ДНС у Хмельницькій області Яковинчиком Сергієм Валерієвичем. 
    Під час цікавого пізнавального спілкування з елементами тренінгу Сергій Валерійович познайомив унів із правилами безпечної поведінкина льоду, із заходами, які потрібно робити, якщо ж таки сталася біда, із способами надання першої допомоги потерпілому. Школярі дізналися, як визначити міцність льоду, яким буває лід, як безпечно пересуватися по ньому. А головне зрозуміли, що неприємностей на льоду можна уникнути, знаючи правила поведінки і дотримуючись їх
Учнівських та педагогічний колективи щиро дякують Сергію Валерійовичу за корисну та пізнавальну зустріч, за подаровані пам’ятки «Правила поведінки на льоду»

  

  

 

 

 

Подільський ліцей

     У рамках Тижня безпеки життєдіяльності вчителем 3 класу Подільського ліцею ВІТКОВСЬКОЮ О.В. проведено урок "Правила дорожнього руху".