Тиждень початкових класів
Тиждень початкових класів:
Тиждень початкових класів у Староушицькому ліцеї
Урок літературного навчання в 3 класі
(вчитель Горгулько В.В.)
На уроці літературного читання домінували індивідуальні, групові форми навчання. Школярам була надана можливість порівняти й оцінити різні підходи до того, що вивчалося на уроці. Учні працювали творчо .Оволоділи такими способами особистісного розвитку: умінням спілкування, співпраці і взаємодопомоги, самодисципліни, визначення завдання та його виховання, рефлексії . Настрій учнів був піднесений. Діти достатньо були завантажені роботою і в результаті отримали радісне відчуття успіху. На уроці виявлялися взаєморозуміння, доброзичливість, взаємопідтримка учнів між собою та вчителя й учнів. Ефективно було організовано самостійну роботу учнів у поєднанні з елементами самоосвіти та самовиховання. Діти почувалися співавторами уроку, були активними й відповідальними, використовували можливість робити вибір і відстоювати власну позицію, здійснювали пошукову діяльність, висловлювали повагу до чужих поглядів, виявляли взаєморозуміння й взаємопідтримку, були товариськими.
Ми є діти українські, український славний рід. Дбаємо, щоб про нас маленьких слава добра йшла у світ. Посвята у козачата другокласників під керівництвом вчителя ДУДАР Лесі Володимирівни (Подільський ліцей)
Тиждень початкових класів у Староушицькому ліцеї
Класна година в 2 класі «Секрети бабусиної скрині»
Класовод Гельдіашвілі Людмила Петрівна
Класна година пройшла в теплій, душевній атмосфері. Другокласники з великим захопленням та інтересом мандрували по сторінках історії нашої країни. За допомогою машини часу діти опинилися в старовинній українській хаті, де знайомилися із секретами бабусиної скрині та закріплювали свої знання про українські народні обряди і традиції. Школярі брали активну участь в обговоренні цікавих речей із бабусиної скрині, які протягом століть у великій пошані українців. Це і старовинний одяг, рушники, домоткане полотно, прикраси, знаряддя побуту, сухі духмяні трави та квіти.
Під час заходу в цікавій формі пройшов майстер-клас із зав’язування хустин, конкурс для хлопців «Хто краще зав’яже хустину», вправа «Віночок», лунали пісні, під час яких діти танцювали, брали участь у дефіле по подіумі. Другокласники були відкритими та щирими.
Впевненні, що ця зустріч з історичною минувшиною нашого народу, із славними звичаями та традиціями наших предків, не залишила байдужим нікого у залі і діти з нетерпінням будуть чекати на нові зустрічі.
Тиждень початкових класів у Староушицькому ліцеї
Ранкова зустріч у 1 класі «Ми – підприємливі»
Класовод Михайлова Світлана Климівна
19 жовтня першокласники нашого ліцею разом із Світланою Климівною намагались зрозуміти «Чи кожна людина може бути підприємливою?»
Зустріч розпочалася із вправи «пантоніма», де кожен школяр зображував певний предмет, який би хотів подарувати сусідові. Після чого учні обмінювалися інформацією про те, що кожному із нас потрібно для щасливого й радісного життя. Потім визначали головні якості підприємця. Дуже цікавим було групове завдання «Пограємо в бізнесмена!» Діти обирали діяльність, що їм цікава (салон краси, торговий центр, медичний центр)придумували назву та інструменти, які будуть їм потрібні для результативної успішної роботи на своєму підприємстві.
Першокласники зрозуміли, що сьогодні підприємцем може стати тільки грамотна освічена людина і для того, щоб бути успішним, потрібно багато знати й орієнтуватися у різних сферах життя.
Тиждень початкових класів у Староушицькому ліцеї
Конкурс читців поезій Т.Г.Шевченка
З метою підвищення інтересу до життя і творчості великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка у нашому ліцеї був проведений конкурс читців поезій Великого Кобзаря, у якому взяли участь учні 3 класу (класовод Горгулько В.В.) та 4 класу (класовод Левко Л.А.).
Головне завдання конкурсу — духовне виховання школярів, виявлення і підтримка обдарованих читців, збагачення їх навиками акторської майстерності, популяризація творів основоположника української літератури Т.Г.Шевченка.
Виступи учасників оцінювало конкурсне журі у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Голюк Г.П., бібліотекаря ліцею Ткачук А.Ф.
Діти, готуючись до конкурсу, серцем доторкнулися до поезії Великого Кобзаря. Важко було визначити переможців, адже кожен учасник вклав частинку своєї душі у виконання твору. Поважне журі відзначило кращих із кращих читців поезій Тараса Шевченка. Ними стали: Грохольський Станіслав, Козлик Дар’я, Романець Іван, Васильківська Каріна, Бузінська Уляна (учні 4 класу) та Іванова Олександра, Никуляк Максим, Лоза Лілія, Олійник Владислав (учні 3 класу).
Висловлюємо велику подяку всім учасникам конкурсу за любов до читання поезій Великого Кобзаря.
Тиждень початкових класів у Староушицькому ліцеї
19 жовтня, свято "Козацькому роду нема переводу"
4 клас, класовод Левко Лариса Афанасіївна
Під час розважально-конкурсної програми козацьких забав четвертокласники закріпили знання про козацтво, показали свою козацьку спритність, точність, силу та артистичні здібності.
Свято пройшло весело. Малі козачата взяли участь у різних конкурсних випробуваннях: "Збираємось у похід", "Вершники", "Сильна рука", "Козацька точність", "Козацька спритність", "Вправні господині", "Стрибки по купинах".
У змаганнях перемогла ДРУЖБА.
Малі козачата бажають всім миру, щастя і добра!
Ми впевнені, що козацькому роду не буде переводу.
Майбутнє України в надійних руках.