Відбулась зустріч відповідальних за іноземні мови в районах, ОТГ, містах з методистами Хмельницького ОІППО

11.10.2018 відбулась зустріч відповідальних за іноземні мови в районах, ОТГ, містах з методистами Хмельницького ОІППО Т. Мороз та Л. Луценко.

В ході семінару розглядалась тема "Нова українська школа - на старті до успіху". Гостинно прийняла учасників семінару Хмельницька приватна гімназія "Мої обрії". Крім теоретичної частини, присутні відвідали уроки в1 та 2 класах та зустрілись з адміністрацією закладу. Успіх семінару забезпечений продуктивною, творчою роботою всіх учасників і, зокрема, вчителів Дзекар О. Ю., Шпак Ю. Г., завуча гімназії Горбань О. В., директора Гаркун Т. Г.
   В цьому семінарі взяла участь вчитель іноземної мови Староушицького ліцею Пастух Олена Миколаївна. Після семінару Олена Миколаївна поділилася інформацією із колегами з громади – вчителями іноземної мови.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису