Відбулися змагання з футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради

З метою розвитку в Староушицькій громаді футболу, підвищення значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя, на базі Грушківського ліцею відбулися змагання з футболу серед команд ліцеїв нашої громади
      18.10.2018 р. у с. Грушка відбулися змагання з футболу між закладами загальної середньої освіти Староушицької селищної ради. У змаганні взяли участь футбольні команди Грушківського, Староушицького та Подільського ліцеїв.
1 місце посіла футбольна команда Староушицького ліцею;
2 місце - футбольна команда Грушківського ліцею;
3 місце - футбольна команда Подільського ліцею.
      Учасники змагань додали справжнього настрою всім присутнім.
    Начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Наталія Бичок нагородила команди грамотами від селищного голови.