День працівника освіти у ліцеях громади

  • 1058

Ось так вітали учні своїх вчителів із Днем працівника освіти в ліцеях Староушицької громади:

Грушківський ліцей

     Немає завдання більш благородного , ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Тому найкраща професія на землі, найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства - Вчитель.
Всім, що становить основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. Вихованці Грушківського ліцею доклали максимум зусиль, щоб привітати своїх педагогів.
   Найкращі вітання – ті, що йдуть від щирого серця. У цей осінній день одинадцятикласники організували для педагогічного колективу справжнє свято. Постаралися на славу!!! Звучали пісні, жарти, щирі привітання, а також не обійшлось і без веселих танців.

  

  

  

 

 

Староушицький ліцей

       Педагогічний колектив Староушицького ліцею щиро дякує усім учням закладу за теплі слова, добрі побажання та чудові привітання з нагоди нашого професійного свята. Дорогі діти, нам дуже приємна Ваша увага і турбота. Хай Вам у житті завжди щастить і вдається досягати всіх цілей. Бажаємо Вам миру, здоров’я, удачі і щастя.

  

      

  

  

 

У п'ятницю учні Староушицького ліцею завітали до Староушицької селищної ради у відділ освіти, культури, молоді, спорту і туризму