Святковий концерт до Дня працівника освіти в Староушицькій громаді

  • 946

     Вже традиційно напередодні прекрасного свята на початку жовтня – Дня працівників освіти України у школах нашої громади лунають вітання нашим прекрасним педагогам. Напередодні свята, 5 жовтня, шанованим педагогам подарували прекрасні й незабутні вітальні миті. І цього року, вперше в новоствореній громаді, святкування відбулося урочисто для всіх педагогів в приміщенні Староушицького будику культури. Зібралися працівники освітньої галузі громади.

  

       Урочисті збори відбулися за участю освітян, керівництва громади, громадськості.

       Настрій свята на самому початку дарував своїми неповторними мелодіями Староушицький духовий оркестр.

  

     Щирими та емоційними були святкові вітання від селищного голови Анатолія Сергійовича Тимчука, начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту і туризму Наталії Іванівни Бичок

  

     На святі також побував помічник народного депутата Володимира Мельниченка – Тимчук Сергій Артемович, який звернувся до вчителів із вітальним словом, та вручив грамоти та цінні подарунки від депутата.

  

«Саме вчитель є головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Яка це дійсно, відповідальна і нелегка професія. Скільки в ній граней, скільки призначень і покликань!» −  зазначив у своєму вітальному зверненні Сергій Артемович. Він також з теплотою згадав своїх перших вчителів, які дали йому ціні знання.

    

  

  

    Широким був спектр нагород, вручених на святковій сцені кращим педагогічним працівникам: від департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, відзнаки районного керівництва, нагороди від Староушицького селищного голови.

  

  

  

   Яскравості святковій днині додали чудові виступи вихованців ліцеїв нашої громади та артистів будинку культури, творчих колективів.  

  

  

  

  

  

    По закінченні концерту, до всіх педпрацівників ОТГ звернулась завуч Староушицького ліцею Голюк Галина Петрівна. Вона привітала їх із святом, та подякувала керівництву громади за чудовий настрій і гарний концерт.

     Хай щасливою буде ваша вчительська доля, шанованою, визнаною, плідною на здобутки. Із святом!