Привітання голови Староушицької громади з нагоди свята ДНЯ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

  • 783

Зі святом вас, дорогі педагоги, з Днем вчителя

та Днем працівника освіти!!!

Фото без опису

       Сьогодні природа прекрасна, як і Ваша душа, яка кожен день переживає за недбайливих учнів і радіє успіхам старанних дітей. Тому хочеться подякувати вам за високий професіоналізм, а також нескінченне терпіння в досягненні мети – виховання гідного, прогресивного покоління нашої громади. І результатами Вашої праці варто пишатися!
      Кожен проведений Вами урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне, яке проходить на одному диханні. І в цей золотий осінній день бажаю досягти тих педагогічних вершин, які лише Вам до снаги підкорити, і ніколи не зупинятися на досягнутому!
      Нехай кожен день Ваш буде наповнений посмішками, квітами, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, вашими творчими ідеями і яскравими талантами, мудрістю і натхненням, радістю і любов’ю, високими зарплатами і гідними преміями, душевним спокоєм і простим щастям!
      Хочу побажати Вам впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил. Хай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай Ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай Ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай Ваша душа з кожною миттю пізнає смак щастя!!!

                                                З повагою - голова Староушицької селищної ради Анатолій Тимчук