ДЕНЬ ЗНАНЬ У СТАРОУШИЦЬКІЙ ГРОМАДІ

  • 918

       

 

 

      У 2018/2019 навчальному році День знань дещо особливий. Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, реалізація якої розпочнеться в цьому навчальному році.

       «Нова українська школа – це освіта нових напрямів, нових орієнтирів і поваги до кожної людини. Нова українська школа – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. 

       Саме такими уже 1 вересня 2018 року всі школи країни зустрінуть нових першокласників та їхніх батьків», - зазначила у своєму виступі на Всеукраїнській серпневій  конференції педагогічних працівників «Нова українська школа: старт реформи, участь громад» Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

       3 вересня, в навчальних закладах Староушицької об’єднаної територіальної громади урочистими лінійками розпочався новий навчальний рік.

 

смт. Стара Ушиця

        День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. 
Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

     Багато побажань учням, батькам, педагогам, лунало цього дня під час урочистостей, на  які запросили поважних гостей. Зокрема, голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук завітав на урочисті лінійки до Староушицького ліцею, а також  спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту світи Юлія Заболотна. Очільник громади привітав присутніх з початком нового навчального року та побажав учням успіхів у навчанні та творчих досягнень, а педагогам та батькам терпіння.

          Пізніше першокласникам вручили цінні подарунки.

 

  

  

  

  

 

 

 

с. Подільське

      Знову ранок вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівних барв осінніх квітів. Цьогоріч свято Знань в Подільському ліцеї почалося дещо незвично – адже найменші учні розпочали навчання у класі Нової української школи. Віримо, що для них ця школа буде школою радості, школою мрій, школою щастя від пізнання нового. Крім того, незвичним для освітнього закладу стала й велика шкільна родина, адже сьогодні вперше переступили поріг нашого ліцею не лише першокласники, а й нові вчителі та 35 учнів сусідніх шкіл. Сьогодні і вони, і їх батьки переживають, як складеться доля дитини у новій школі, чи знайдуть вони себе у новому колективі? Ми впевнені, що спільними зусиллями ми створимо такі умови, щоб кожна дитина почувала себе комфортно, а навчання давалось легко.
        На свято завітали гості: заступник голови Староушицької селищної ради В.М.Горбняк та начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Бичок Н.І., які привітали всіх з Днем Знань і вручили подарунки першокласникам.

 

  

  

  

  

 

 

с. Грушка

      В Грушківському ліцеї відбулося свято зустрічі зі школою, з шкільними друзями, з учителями - День знань. На святі побували заступник голови з гуманітарних питань Чорний І.Є. та депутат Кам’янець-Подільської районної ради і голова батьківського комітету Тимчук С.С. Вони привітали усіх із святом, та побажали здоров’я та успіхів у навчанні. Для першокласників були приготовленні цінні подарунки.