Серпнева конференція педагогічних працівників об’єднаної територіальної громади

30 серпня 2018 року відбулася перша серпнева конференція педагогічних працівників об’єднаної територіальної громади присвячена впровадженню Нової української школи та визначенню стратегічних напрямів розвитку системи освіти Староушицької селищної ради в 2018-2019 навчальному році.

На секційних засіданнях педагоги та керівники розглянули рекомендації щодо організації роботи в новому навчальному році, методичні аспекти роботи, проаналізували запровадження Концепції Нової української школи, створення сучасного освітнього середовища, а також окреслили напрями розвитку системи освіти громади в 2018-2019 навчальному році для керівників закладів освіти та педагогічних працівників.

Фото без опису  Фото без опису

В роботі конференції взяли участь голова Староушицької ОТГ Тимчук Анатолій Сергійович, начальник відділу освіти Староушицької селищної ради Бичок Наталія Іванівна, директор Староушицького ліцею Ковтуняк Василь Сергійович. Вони привітали всіх присутніх з початком нового навчального року, подякували їм за плідну працю, побажали міцного здоров’я, довголіття, успіхів у роботі.

Підсумовуючи роботу педагогічної конференції начальник відділу освіти Староушицької селищної ради Наталія Бичок побажала всім освітянам мудрих рішень, сміливих ідей, натхнення в усіх задуманих справах та блискучих успіхів у наданні якісної освіти дітям в умовах Нової української школи!

Фото без опису  Фото без опису