Святкування Дня незалежності України в Староушицькій громаді

23-го серпня у Староушицькому будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені головним державним святам – Дню Державного Прапора України та 27-й річниці незалежності України.

смт Стара Ушиця

Фото без опису  Фото без опису

Захід розпочався із виконання Державного Гімну. Першим до вітального слова був запрошений голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук.

Фото без опису  Фото без опису

Приємним моментом урочистостей стало нагородження грамотами і подяками активістів та громадських діячів нашої громади.

Фото без опису  Фото без опису

Найкращі мистецькі колективи нашого краю та окремі виконавці подарували присутнім святковий концерт.

с. Нефедівці

25 серпня відбувся концерт у с. Нефедівці присвячений головним державним святам – Дню Державного Прапора України та 27-й річниці незалежності України

Голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук та депутат районної ради Сергій Тимчук привітали присутніх із святами.

Відбувся святковий концерт, під час якого аматори  сцен потішили глядачів самобутніми і яскравими виступами.

с. Рункошів

26 серпня відбувся святковий концерт у с. Рункошів до Дня Державного Прапора України та 27-й річниці незалежності України.

На святі були присутні заступник голови з гуманітарних питань Ігор Чорний та начальник відділу фінансів – головний бухгалтер Староушицької селищної ради Валентина Марценюк. З вітальним словом до мешканців села звернувся Ігор Чорний, побажав достатку, успіхів, злагоди всім родинам.