Сплав по Дністру. Експедиція "ДНІСТЕР - 2018"

  • 644

Фото без опису

     З метою пропаганди здорового способу життя, Громадська неприбуткова організація «Хмельницький інститут духовного, психологічного, фізичного, соціального здоров’я та екології людини» за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації організувала 20-ти кілометровий водний перехід річкою Дністер (від села Колодіївка до селища Стара Ушиця) команди з восьми чоловік на вітрильній-гребній шлюпці ЯЛ – 6.

Фото без опису

Фото без опису


        Захід триває з 22 до 24 серпня 2018 року.
    Забезпечення реалізації Проекту здійснюється також за рахунок людей і організацій, які щиро переймаються проблемами рідного краю, а саме: державних установ, благодійних внесків суб’єктів підприємництва різних форм власності, громадських, політичних організацій тощо.

Фото без опису


     Привітати членів експедиції «Дністер – 2018» завітали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова та начальник управління молоді і спорту Володимир Клімов.

Фото без опису

     Також до акції долучилось керівництво Староушицької ОТГ, а саме: голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук із дружиною Оксаною і заступник голови з гуманітарних питань Ігор Чорний. Вони зустріли уасників акції, побажали гарного відпочинку і обговорили деякі робочі питання громади. Святкового настрою всім присутнім додали музиканти Староушицького духового оркестру, які як завжди були неперевершені.

Фото без опису


    Звертаючись до учасників заходу, Вадим Миколайович зазначив: «Маємо розуміти, що вкрай необхідно підтримувати здоровий спосіб життя, тому ми не могли не відгукнутися на пропозицію і не підтримати саме цей сплав».
    Також голова адміністрації привітав учасників заходу з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України від імені Президента України.
     Далі присутні хвилиною мовчання вшанувати пам’ять усіх тих, хто віддав своє життя на Сході України.
     На запрошення організаторів акції Вадим Миколайович спробував себе у ролі члена екіпажу та долучився до сплаву по річці Дністер.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису