Привітання голови Староушицької громади з нагоди свята ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас із величним святом - Днем незалежності України!

Наша громада – неймовірно чарівної природи край. За 27 років незалежності в Україні відбулося багато змін. Але найголовніше те, що кожен з нас особисто усвідомлює, а  разом ми доводимо всьому світу, що українці – це працелюбна, вільна і непереможна нація! Тут на нашій землі ми разом будуємо затишний і привабливий куточок нашої Держави. І саме від наших спільних зусиль залежить наше майбутнє. Тож бажаю всім сили, натхнення і працездатності у подальшому розвитку нашої громади!

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою - голова Староушицької ОТГ Анатолій Тимчук