Громадські слухання щодо проекту будівництва сонячної електростанції

27 липня 2018 року відбулися чергові громадські слухання щодо проекту будівництва сонячної електростанції на території смт. Стара Ушиця. На заході крім жителів громади були присутні голова Староушицької ОТГ, заступники голови та керівники структурних підрозділів громади, депутати селищної ради.

Слухання розпочалися з презентації проекту, яку провели представники компанії  ТОВ ЕКО-ФОТУРЕ «СТАРА УШИЦЯ». У своїх виступах вони розповіли про основні етапи розвитку проекту, переваги сонячних панелей над іншими джерелами енергопостачання та показали присутнім план розміщення майбутньої  сонячної електростанції.

Після закінчення презентації учасники громадських слухань задали виступаючим свої запитання про: наявність технічних обмежень, екологічної безпеки, створення робочих місць, собівартості електроенергії та інші. На всі з них було надано  вичерпні відповіді, тож ж під час голосування проект було схвалено.