УВАГА! Розвиток малого та середнього підприємництва

  • 956

Фото без опису

     З метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в області впроваджуються заходи програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки.

      У рамках Програми суб’єктам господарювання надається з 2000 року фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках діяльності. Зокрема, за рахунок коштів загального фонду та повторно рефінансованих коштів спеціального фонду обласного бюджету надано фінансову допомогу 185 суб'єктам підприємництва на загальну суму 11,8 млн. гривень.

       Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам підприємництва, затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 №30-17/2017.

       Перевагами даного стимулюючого механізму фінансової підтримки суб’єктів підприємництва є надання фінансово-кредитної підтримки на поворотній основі за пільговою ставкою на термін до 3-х років та відстрочка погашення суми фінансово-кредитної підтримки від 3 до 6 місяців.

      Крім того, відповідно до пункту 2.9. Порядку передбачено можливість передачі районними, сільськими, селищними та міськими радами обласній раді видатківдля надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва з передачею відповідних коштів до обласного бюджету у вигляді міжбюджетних трансфертів відповідно до статті 93 Бюджетного кодексу України.

    В подальшому кошти використовуються за цільовим призначенням на надання фінансово-кредитної підтримки бізнес-проектів суб’єктів підприємництва відповідних територій за пріоритетами, визначеними місцевими програмами розвитку малого та середнього підприємництва та пунктом 1.9. Порядку.

    З метою налагодження діалогу між владою та бізнесом в частині економічної результативності та збільшення обсягу фінансової підтримки суб’єктів підприємництва за рахунок місцевих бюджетів, доводимо до відома суб’єктів підприємництва умови та механізм отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету:

      Додатки:

1.Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб 'єктам підприємництва.

2.Перелік документів, необхідних для отримання фінансово-кредитної підтримки.

Додаткову інформацію можна отримати від Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, кім.401, тел.(0382)79-57-81, моб. (097)337-16-35, e-mail:  khmrfpp_ua@hmukrtel.net)

Фото без опису