В Грушківському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Конституції України

Однією з перших  конституцій  в Європі вважаються конституція  Пилипа Орлика  «Пакти і Конституція законів і вільностей Війська Запорозького», датована 5 квітня 1710 року, яка  окреслила  шляхи визвольних змагань кільком наступних поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.

Фото без опису  Фото без опису

28 червня в Грушківському будинку культури відбувся урочистий концерт, з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Староушицької об’єднаної територіальної громади   - Тимчук Анатолій Сергійович. Він привітав присутніх зі святом та побажав миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів! До вітань також приєднався депутат  Верховної Ради І -го скликання - Тимчук Сергій Артемович, для  якого це свято є особливим, адже він ще у 1996 році брав участь у голосуванні у Верховній Раді та прийнятті Конституції України.

Фото без опису  Фото без опису

Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту, творчі колективи Староушицької ОТГ та учні шкіл. В кінці концерту депутат Староушицької селищної ради Валентина Іванівна Миколайчук від депутатського корпусу привітала всіх жителів Староушицької ОТГ із святом і подякувала учасникам концерту.