В Грушківському будинку культури відбувся святковий концерт до Дня Конституції України

  • 978

     Однією з перших  конституцій  в Європі вважаються конституція  Пилипа Орлика  «Пакти і Конституція законів і вільностей Війська Запорозького», датована 5 квітня 1710 року, яка  окреслила  шляхи визвольних змагань кільком наступних поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.

  

     28 червня в Грушківському будинку культури відбувся урочистий концерт, з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України.

      З вітальним словом до присутніх звернувся голова Староушицької об’єднаної територіальної громади   - Тимчук Анатолій Сергійович. Він привітав присутніх зі святом та побажав миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів! До вітань також приєднався депутат  Верховної Ради І -го скликання - Тимчук Сергій Артемович, для  якого це свято є особливим, адже він ще у 1996 році брав участь у голосуванні у Верховній Раді та прийнятті Конституції України.

  

  

  

  

  

  

     Гарного настрою та позитивних емоцій додали присутнім учасники святкового концерту, творчі колективи Староушицької ОТГ та учні шкіл. В кінці концерту депутат Староушицької селищної ради Валентина Іванівна Миколайчук від депутатського корпусу привітала всіх жителів Староушицької ОТГ із святом і подякувала учасникам концерту.