Вітання медпрацівникам від колективу Староушицької селищної ради

Шановні працівники медичної галузі!

Прийміть найщиріші вітання з Днем медичного працівника!

Щоденно Ви виконуєте нелегку і почесну місію: дбаєте про найдорожче – життя і здоров’я жителів нашої громади, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння і доброти. Роль медичного працівника в нашій Староушицькій громаді завжди буде важливою і необхідною, адже здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти послідовників Гіппократа. Великої Вам пошани за самовіддану працю та тяжку роботу, міцного здоров’я, матеріальних статків, взаємопорозуміння в трудових колективах, поваги від вдячних пацієнтів. Нехай щастя переступає пороги Ваших осель, нехай земні гаразди і людські чесноти супроводжують Вас у Вашій нелегкій праці, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні.

З повагою – колектив Староушицької селищної ради