Староушицька ОТГ отримала землі за межами населених пунктів у комунальну власність.

06.06.2018 року відбулася довгоочікувана подія для багатьох ОТГ Хмельницької області.

В  урочистій обстановці   Головне  управління Держгеокадастру в Хмельницькій області,  в особі в.о. начальника Лобунько Антона Вікторовича передавало землі державної власності  сільськогосподарського призначення у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Однією з перших в Хмельницькій області отримала земельні ділянки за актом прийому-передачі загальною площею понад 1382 га – Староушицька ОТГ, від імені якої  акт прийому-передачі підписав селищний голова Староушицької ОТГ Тимчук Анатолій Сергійович. Також був присутній начальник відділу земельних ресурсів Староушицької ОТГ – Никуляк Віталій Васильович.

Фото без опису  Фото без опису

Звичайно, це ще не всі землі, які планувалось передати. Будуть ще акти прийому-передачі земель та ріллі понад 220,0 га та земель господарських дворів, тому на цьому передача земель державної власності у комунальну не закінчується. Потрібно реєструвати  право комунальної власності за громадою та рухатись далі.

Фото без опису  Фото без опису