День захисту дітей в Староушицькій ОТГ

• 2060

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

День захисту дітей в Староушицькому ДНЗ "Подолянчик".

Староушицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів екологічного напрямку

У п'ятницю, 1 червня, в Україні відзначається чудове і зворушливе свято - Міжнародний день захисту дітей.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони щохвилини були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж їх посмішки. Віримо, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.
В оздоровчому дитячому таборі «Дністер» з денним перебуванням при Староушицькій спеціалізованій школі відбулося чудове свято, присвячене дітям. Щира подяка Чорній Тетяні Володимирівні за щирий, веселий, бадьорий дитячий сміх, позитивні емоції та за майстерність в організації свята.

Подільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

В перший день літа - День захисту дітей - традиційно учні Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. їдуть на екскурсію до міста. Цьогоріч надали перевагу дитячим розвагам.

Грушківський ДНЗ Пролісок

День захисту дітей в Грушківському ДНЗ Пролісок. Конкурс дитячого малюнка.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису