Ремонт дороги по вулиці Головна в смт. Стара Ушиця

Фото без опису  Фото без опису

Капітальний ремонт дороги по вулиці Головна в смт. Стара Ушиця є одним із пріоритетних завдань плану соціально-економічного розвитку Староушицької селищної ради на поточний рік. Ця вулиця є центральною транспортною «артерією» селища Стара Ушиця, адже на ній знаходяться соціально важливі установи для населення не тільки нашої громади, але й для сусідніх Чабанівської сільської ради та Китайгородської ОТГ – Староушицька районна лікарня № 3, станція швидкої допомоги та Староушицький обласний дитячий санаторій «Дністер», які щорічно відвідує  велика кількість людей.

Багато років поспіль ремонт вул. Головна не проводився, з’явилася велика кількість глибоких ям, що значно ускладнює рух по ній автомобілів швидкої допомоги, громадського транспорту та рейсових автобусів. Цього року, вже вкотре тут запрацювала техніка, були проведені роботи по грейдеруванню.

Фото без опису  Фото без опису

Наступним етапом робіт по капітальному ремонту вул. Головна буде влаштування щебеневого покриття на ній. Доречі, цю вулицю, ще раніше, за кошти Староушицької селищної ради освітлили: замінили лампи, встановили нові ліхтарі.