Свято Останнього дзвоника в школах Староушицької ОТГ

Останній дзвінок – завжди хвилююча  подія в житті  кожного - учнів, учителів та батьків, це як символ одного з родинних свят.

Фото без опису  Фото без опису

У школах громади зібрали  урочисті лінійки : діти прийшли з пахучими квітами, які дарували гостям та учителям, звучали українські  пісні про школу, тріпотів на вітрі  жовто-блакитний прапор, якого підняли в кожній школі, відмінникам урочисто вручали грамоти та слухали прощальні слова випускників,  вірші першокласників, хвилюючі напутні слова батьків.

Фото без опису  Фото без опису

Приємно також було  бачити танці у виконанні учнів та вчителів. В кожній школі громади святкову атмосферу відчували всі.

Фото без опису  Фото без опису

У Староушицькій ЗОШ І –ІІІ ступенів екологічного напрямку на урочисту лінійку з нагоди Останнього дзвінка прибув голова Староушицької ОТГ Тимчук Анатолій Сергійович, який привітав усіх присутніх із святом. Згодом він вирушив до Грушківського НВК і побував на святі там також.

Фото без опису  Фото без опису

У Гораївській ЗОШ усіх із святом вітав начальник загального відділу Староушицької ОТГ Василишин Валерій Васильович.

Фото без опису  Фото без опису

Свято у Нефедівській ЗОШ розпочалось із  привітань заступника голови Староушицької ОТГ  Горбняка Василя Миколайовича.

У Подільській ЗОШ і Крушанівській ЗОШ  вітав із святом Останнього дзвінка заступник голови з гуманітарних питань  Чорний Ігор Євгенович.