Чернівецький рибоохоронний патруль застерігає!

17 травня 2018 року о 12 год. 30 хв., Чернівецьким рибоохоронним патрулем, спільно з працівниками Національної поліції та громадськістю, при здійсненні рибоохоронних заходів на Дністровському водосховищі в адмінмежах с.Нагоряни Кельменецького району Чернівецької області урочищі Сурша затримано порушника, який здійснював незаконний вилов водних біоресурсів в період нересту забороненими знаряддями лову, а саме сіткою - екраном в кількості 1 шт. При цьому, громадянин виловив 4,160кг водних біоресурсів, а саме: вирезуб причорноморський – 3 екз.; лящ – 6 екз.
Своїми діями порушив ст.63 Закону України «Про тваринний світ», п.3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства», відповідальність за яке передбачено ч.4 ст.85 КУпАП, наніс збитки рибному господарству України на суму 31020 (тридцять одна тисяча двадцять) гривень.