Інформація про проект "Інститут соціальних перемовників"

Якщо ти активний, для тебе цікава тема безпеки, тобі вже 18 років та ти житель Об'єднаної територіальної громади Хмельницької області - тоді тобі до нас!

З 10 по 25 травня розпочинається відбір до проекту "Інститут соціальних перемовників", що фінансується Міжнародним фондом "Відродження". Всього буде відібрано 35 представників ОТГ для яких протягом літа буде проведено навчання, яке складатиметься з 3-х модулів. Під час навчання будуть викладатися різноманітні теми, як теоретичного так і практичного спрямування. Після проведення навчання буде підготовлено 35 «соціальних перемовників», які будуть виконувати практичні завдання спільно з представниками національної поліції, владою та мешканцями своїх ОТГ. Для участі у конкурсі потрібно заповнити електронну форму (анкету) за посиланням:

goo.gl/EXAavT
 У разі виникнення додаткових запитань, звертайтесь (телефонуйте) до:

Координатор проекту – Роксолана Іванова, тел. 067-931-78-22;

Менеджер проекту – Кокаревич Артур, тел. 067-830-18-39