День Перемоги та вшанування пам'яті полеглих у боротьбі з нацизмом

Заходи що проходили на території Староушицької ОТГ присвячені Дню Перемоги та вшануванню пам'яті полеглих у боротьбі з нацизмом:

Стара Ушиця

9 травня 2018 року о 10.00 в смт. Стара Ушиця в місцевий парк прийшли жителі громади до пам’ятника загиблих воїнів, аби покласти квіти і вшанувати всіх борців, що загинули за свободу нашої Батьківщини в роки Другої світової війни.

Фото без опису  Фото без опису

Відбувся мітинг з нагоди 73-ї річниці, присвячений Дню Перемоги та вшануванню пам'яті полеглих у боротьбі з нацизмом. З вітальними словами виступили голова Староушицької ОТГ Тимчук А.С., депутат Староушицької селищної ради Борчук Л.В., працівники Староушицького будинку культури, учні Староушицької ЗОШ та представники громади смт. Стара Ушиця.

Фото без опису  Фото без опису

Чудовим виступом порадували всіх Староушицький духовий оркестр та колектив художньої самодіяльності "Діти України". На святі був присутній ветеран війни Лук'янчук Володимир Васильович із своєю родиною.

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Грушка

Кожен рік віддаляє нас від великої переможної весни 1945 року. Та живою і невмирущою є пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.

Фото без опису  Фото без опису
     Вже стало доброю традицією в Грушківському НВК День пам'яті, примирення, перемоги над нацизмом відзначати біля Парку Слави, який був закладений в честь одосельців, що полягли на полях битви під час Другої світової війни. В цей день учні школи покладають квіти до могили Невідомого Солдата, до Обеліска Слави.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Гораївка

Учасниками художньої самодіяльності Гораївського сільського клубу біля пам'ятника загиблим воїнам було проведено концерт-реквієм "Ніхто - не забутий, ніщо - не забуто"

Подільське

Журавлиним ключем пливуть роки, і кожен день віддаляє нас від пам'ятної переможної весни 1945 року. Все менше залишається в живих ветеранів Другої світової... На жаль, у с. Подільське не залишилось жодного ветерана Великої Вітчизняної... Та живе в серцях односельців пам'ять про тих, хто не прийшов з фронтів.

Фото без опису  Фото без опису

Сьогодні біля пам'ятника полеглим воїнам-односельчанам зібрались школярі, жителі села, воїни АТО. З вітальним словом виступили заступник голова Староушицької ОТГ Чорний Ігор, депутат селищної ради, директор Подільської ЗОШ І-ІІІ ст. Гарук Ірина, в.о. старости села Ларукова Оксана. А ще - вдячні слова правнуків тих, хто воював проти нацистів...
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

Нефедівці

День Перемоги в селі Нефедівці.
День пам'яті, примирення за традицією
вшановували учні Нефедівської ЗОШ.

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти

Крушанівка

9 травня - День Перемоги.Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам'ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам'ять народна жива, що подвиг загиблих незабутній.