Вітання голови Староушицької ОТГ із Днем Перемоги, пам’яті й примирення!

  • 2656

8 травня – День пам'яті та примирення

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

       Дорогі ветерани й учасники війни, жителі Староушицької об’єднаної територіальної громади!

     Прийміть найщиріші вітання з Днем Перемоги, пам’яті й примирення!

     Цей день, не дивлячись на те, що минуло доволі багато років від достопам’ятного травня 1945 року залишається символом гордості за величний подвиг захисників і визволителів, які відстояли свободу нашої Батьківщини й не втратили своє невичерпне джерело патріотизму, вірного служіння своєму народу.

     У цей великий день ми згадуємо всіх, чиє життя відібрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку повагу ветеранам, які на власних плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

     Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і  мужності людей, які пройшли вогняними шляхами нещадної і жорсткої війни. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги – істинний приклад патріотизму для нащадків.

     Бажаю вам, шановні ветерани, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного життєвого гарту, родинного затишку, миру, злагоди й шани людської.

     Нехай у ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які ви почуєте у ці дні, додають сил і душевного спокою.

     Бажаємо усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні.

                                                                                                       З повагою, голова Староушицької ОТГ  Тимчук А.С.

Фото без опису