Громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції в смт. Стара Ушиця

11 квітня  2018 року в сесійній залі Староушицької селищної ради відбулись громадські слухання щодо будівництва сонячної електростанції в смт. Стара Ушиця. Перед громадою селища виступили директор ТОВ ЕКО-ФОТУРЕ «ГРУШКА» - Назимок В.В., директор ТзОВ «ДЖАФАР» -Артнаєв П.М., директор ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ» - Сморжевський С.Б.

В своїх виступах доповідачі зупинилися, зокрема, на перевагах альтернативних джерел енергії. Також йшлося про наступне: основною задачею компанії є впровадження новітніх технологій для максимально ефективного використання поновлюваних джерел енергії і виробництво екологічно чистих енергоносіїв.

Доповідачі запропонували  жителям селища не залишатися осторонь від розвитку відновлюваної енергетики України і впровадження енергоефективних технологій та запросили аудиторію до участі в обговоренні питання. Будівництво сонячної електростанції в смт. Стара Ушиця викликало чималий інтерес у аудиторії. Всі бажаючі мали змогу поставити свої запитання та отримати вичерпні відповіді.