Прибирання в смт. Стара Ушиця напередодні свята Великодня

Вже традиційним стало те, що жителі смт. Стара Ушиця щороку перед Пасхальними святами прибрають оселю, своє подвір’я тощо. Цього тижня в смт. Стара Ушиця жителі долучилися до прибирання території. Керівництвом ОТГ 5 квітня було організовано вивіз сміття із дворів багатоповерхових та приватних будинків.

Організацією проведення робіт по прибиранню території селища займались заступник голови селищної ради Горбняк В.М., керівництво КП «Добробут» та його працівники. Адміністрація селищної ради висловлює подяку: директору Староушицької ЗОШ Ковтуняку В.С., учням і вчителям та всім працівникам школи, за активну участь в організації і прибиранні території біля школи; директору Староушицького СБК Тихонюку А.Б. і працівникам будинку культури; приватним підприємцям Ананійчуку О.С., Сиротіні Н.І., Левко В.І.

Дякуємо депутатам громади Борчук Л.Б., Горбняк М.А., Сиротіні Н.І., Крушевській Т.В., Левко Л.О. за допомогу в організації прибирання.

Особлива подяка депутату громади Фартушняку В.Ф. за фінансову підтримку і організацію прибирання селища.