30 березня 2018 року о 9 год., відбулося засідання чергової п’ятої сесії Староушицької селищної ради VII скликання.

У ході чергового засідання було розглянуто понад 80 питань, серед них: про затвердження звітів про виконаня бюджетів селищної ради, та сільських рад що увійшли до Староушицької ОТГ; про затвердження програми соціального захисту населення Староушицької селищної ради на 2018-2020 рр.; про затвердження програми розвитку та фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Староушицької селищної ради на 2018-2022 рр.; про затвердження програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Староушицької селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр.; про затвердження програми зайнятості населення Староушицької селищної ради на 2018 р.; про затвердження програми боротьби зі злочинністю та забезпечення охорони громадського порядку в Кам’янець-Подільському районі на території Староушицької ОТГ на 2018-2021 рр.; про затвердження програми соціально-економічного розвитку Староушицької ОТГ на 2018 р.; про внесення змін до бюджету Староушицької селищної ради на 2018 р.; про вступ до Асоціації об’єднаних територіальних громад; про вступ до Асоціації міст України; земельні питання, та ряд інших питань..
Варто зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Фото без опису     Фото без опису