Будівництво сонячної електростанції

Зелена енергетика – це майбутнє нашої держави. Одним з пріоритетних напрямів роботи в Староушицькій ОТГ є залучення інвестицій в розвиток альтернативних джерел енергетики.

Керівництво ОТГ зацікавлене   залучити  інвесторів, які б мали змогу і бажання вкладати кошти в сонячну енергетику.  І такі люди знайшлись. До Староушицької ОТГ прийшов  інвестор. ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ «СТАРА УШИЦЯ» має намір  будувати сонячну електростанцію на нашій землі. На даний момент вже йде підготовка документації для початку будівництва.

Створення електростанції дуже вигідне  для нашої громади:  станція платитиме громаді значну орендну плату, податки, а ще  дасть десятки  робочих місць. Найголовніше, що за рахунок цього, буде наповнюватися бюджет нашої громади. Це дасть можливість нам вирішувати багато питань соціального значення.

Ми і надалі будемо розвивати зелену енергетику в нашій ОТГ, будемо розглядати всі можливі проекти, і залучати бізнес для подальшої співпраці.