Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій обл.

5 березня 2018 року Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області оголосило конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби Управління:

- заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів "Рибоохоронний патруль" – 1 вакансія;

- головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів "Рибоохоронний патруль" – 1 вакансія;

- провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів "Рибоохоронний патруль" – 1 вакансія.

Умови проведення конкурсу, зразки документів, перелік тестових завдань на зайняття вакантних посад на офіційному сайті Держрибагентства України.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву відповідної форми про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Шептицького 2, до 16 год. 30 хв. 23 березня 2018 року (включно).