Десять проєктів з Хмельниччини перемогли у конкурсі «Активні громадяни». Серед них 2 проекти Староушицької громади.

Дуже приємно що на території нашої громади формується потужний актив,  який робить свій внесок у творення громади. Адже там, де є активні мешканці, є багато класних ідей, які згодом реалізуються. Кожен з нас може долучитися до роботи. Тому запрошуємо!

Раді повідомити, що в рамках проекту програми «Активні громадяни», що співфінансується Британською Радою та Європейським Союзом, від нашої громади було подано 2 проекти: Зелений еко туристичний маршрут «Легенди Пониззя», Створення арт-об'єктів подільського розпису «Мальоване Село». І ось нещодавно завдяки підтримки багатьох небайдужих мешканців громади, їх родичів та друзів та багатьох жителів нашої держави, - ці проекти  стали переможцями.

Замість 8 переможців комісія Британської ради підтримали аж 10 проектів !!!

І доречі Староушицька громада єдина в Україні де є аж 2 переможця в даному проекті.

Дякуємо всім хто був залучений у написанні проектних заявок Адріана Вітер, Сергій Толстіхін, Ігор Новосадюк, АСТАР і працівникам селищної ради