За листопад викрито 70 порушень природоохоронного законодавства - Чернівецький рибоохоронний патруль

У період з 1 по 30 листопада 2020 року інспекторами Чернівецького рибоохоронного патруля було проведено 34 рибоохоронних заходи. В результаті, викрито 70 порушень природоохоронного законодавства, з яких чотири грубих. Також складено 51 протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), крім цього, оформлено 15 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За даний період на порушників накладено 5 151 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 7 854 грн.

Для прикладу, 20 листопада 2020 року на Дністровському водосховищі (притока Студениця) в адміністративних межах с. Рогізна Кам’янець-Подільського району Хмельницької області викрито грубе порушення правил рибальства. Громадянин здійснював незаконний вилов водних біоресурсів на зимувальній ямі з гумового човна забороненими знаряддями лову.

Трьома сітками встиг виловити 12 кг риби: окунь - 155 екз., плітка - 18 екз., щука - 2 екз., судак -1 екз.

Наніс збитки рибному господарству України на суму 5 355 гривень.

Заборонені знаряддя лову, човен та незаконно добуту рибу вилучено до рішення суду. На правопорушника складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись норм природоохоронного законодавства. У разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» відомства: (066) 067-38-69.