Шахраї понесли заслужене покарання.

  • 401

Фото без опису

За принципової позиції Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури шахрайка понесла заслужене покарання у виді позбавлення волі строком на шість роки.

Схема, якою послуговувалася злочинниця, була не складна, однак спрацювала доволі ефективно.

Так, перебуваючи в місті Кам’янець-Подільському у червні 2015 року, циганка К. увійшла в довіру до місцевої мешканки та повідомила останній про наявність у неї смертельно хворої бабусі та батька, які насправді хворіли та застосувавши до неї методи гіпнозу, вказала єдиний метод спасіння – винести усі гроші з дому та золоті вироби, повідомивши при цьому, де вони приблизно знаходяться у квартирі потерпілої. Лише після проведення очищувального обряду над матеріальними цінностями, біда та хвороби покинуть родину потерпілої.

Не сумніваючись у щирості слів шахрайки, потерпіла на протязі дня принесла золоті вироби та грошові кошти своїх рідних на загальну суму біля 700 тис. грн. та віддала їх злочинниці.

Отямившись через деякий час, потерпіла виявила відсутність як матеріальних цінностей так і шахрайки, зрозуміла що її ошукали, після чого звернулась до поліції.

Встановити особу злочинця вдалось лише у 2018 році, оскільки остання проходила свідком у схожих злочинах, скоєних на території інших регіонів України.

Під час досудового розслідування кримінального провадження, обвинувачена К. повністю спростовувала свою причетність до скоєного кримінального правопорушення та повідомила, що у місті Кам’янець-Подільському ніколи не була.

В ході судового розгляду, стороною обвинувачення незаперечними доказами було підтверджено її перебування в місті Кам’янець-Подільському у місці та часі вчиненого злочину, про які вказала потерпіла. Зазначені обставини переконали колегію суддів Кам’янець-Подільського міськрайонного суду у винуватості К.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, сторона захисту подала апеляційну скаргу до Хмельницького апеляційного суду.

Вердикт апеляційної інстанції був аналогічним Кам’янець-Подільському міськрайонному суду, а тому найближчі шість років шахрайка проведе за гратами.

Зазначені події повинні стати наукою як для самих злочинців так і їх потенційних жертв.