Святкування Дня захисника України та Дня козацтва в Староушицькій громаді

14 жовтня 2018 року до концертного залу Староушицького будинку культури завітали не тільки жителі селища, а й чимало військових – учасників бойових дій в зоні АТО, для яких концерт став гарною нагодою зібратися всім разом.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у зоні проведення антитерористичної операції.

Зі святкової сцени голова Староушицької селищної ради Анатолій Тимчук привітав всіх присутніх із Днем козацтва та із Днем захисника України. Окремо слова вітань звучали для всіх тих хто боронив рубежі нашої країни від східного агресора. Він щиро побажав захисникам України добра та достатку їхнім оселям. Дівчатка Староушицького ліцею підготували власноруч букети квітів і вручили їх учасникам АТО.

Фото без опису  Фото без опису

Також звучали вітання і вручення нагород переможцям обласного фестивалю-конкурсу сценічних творів військово-патріотичної тематики, присвячений Дню захисника України:
І місце у номінації «Вокал» – Фтемовій Тетяні, ІІ місце у номінації «Інструментальна музика» – зразковому духовому оркестру Староушицької дитячої музичної школи,  в особі керівника Назара Качурко.

Фото без опису  Фото без опису

Святковий концерт до  Дня захисника України та Дня Українського козацтва подарували всім артисти та творчі колективи  будинку культури, сіл та учні ліцеїв громади. Яскравий виступ для всіх присутніх подарували дітлахи Староушицького ЗДО «Подолянчик».

Фото без опису  Фото без опису

14 жовтня, в день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, яку козаки вважали своєю заступницею і покровителькою, в с. Рункошів відзначають День села. Не даремно це свято співпало із святкуванням Дня захисника України.  В ці дні  в селі стає гамірно і людно, адже в гості  поспішають родичі та друзі з усіх усюд.

Фото без опису  Фото без опису

15 жовтня в будинку культури села Рункошів відбувся концерт присвячений цим святам. Привітати  жителів села завітав голова Староушицької селищної ради Анатолій Тимчук, який побажав жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Також на святі були присутні секретар Староушицької селищної ради Лариса Розворук, начальник відділу фінансів – головний бухгалтер Валентина Марценюк,  директор Староушицького ЗДО «Подолянчик» Світлана Яковинчик,  начальник відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Наталія Бичок, спеціаліст відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Юлія Заболотна.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – тисяч українців, які стали жертвою цієї війни.

Багато артистів, творчих колективів сіл громади взяли участь у святковому концерті. Радували своїм співом, артисти Староушицького будинку культури.