Новини

Дата створення: 00:24 01.02.2020

Вітаємо Тетяну Анатоліївну Григор’єву, яка займає І місце у рейтинговій таблиці відбіркового етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Дякуємо за участь у конкурсі Василині Анатоліївні Галампеті.

Вибори по-новому: представники ОТГ Хмельниччини розбиралися у нюансах нового Виборчого кодексу

Дата створення: 11:19 29.01.2020

Цьогоріч на Україну чекають місцеві вибори. Вони відбуватимуться за новим Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня. У Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України провели Практикум для представників органів місцевого самоврядування із застосування законодавства на тему: «Місцеві вибори  за новим Виборчим кодексом».

Діяльність Кам’янець-Подільського управління

Дата створення: 00:41 29.01.2020

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих працівників