Представники Староушицької громади на чолі з селищним головою Анатолієм ТИМЧУКОМ взяли участь у Національному туристичному форумі «Tourism UA
Представники Староушицької громади на чолі з селищним головою Анатолієм ТИМЧУКОМ взяли участь у Національному туристичному форумі «Tourism UA: змінити чи змінитись?», який проходив 25-26 квітня в Кам’янці-Подільському та націлений на формування візії українського туризму.
Захід розпочався з офіційного підписання меморандуму про створення унікального спільного комунального підприємства «Пониззя», яке охоплює Кам'янець-Подільську, Хотинську, Староушицьку та Китайгородську громади задля майбутнього розвитку туризму в наших краях. З цієї нагоди, вперше за роки повномасштабної війни, припідняли повітряну кулю.
Форум продовжили панельні дискусії:
актуальність туризму під час війни;
реабілітація, спортивний та соціальний туризм;
розкриття туристичного потенціал малих громад;
цифрові інструменти для розвитку туризму громад.
Селищний голова Анатолій ТИМЧУК виступив спікером в дискусійній панелі «Актуальність туризму під час війни», де зауважив, що туризм під час війни не лише залишається актуальним, а й стає необхідним інструментом для підтримки фізичного та психологічного благополуччя населення, зокрема, реабілітація та відпочинок для військових та їх сімей. Бакота з її природними красотами та можливостями для відпочинку може стати ідеальним місцем для реалізації цих цілей.
В другій дискусійній панелі «Реабілітація, спортивний та соціальний туризм» виступив спікером директор КП «ТІЦ» Андрій ЗАХАРКО, який поділився успішними кейсами проведення ветеранських таборів в рамках проєкту "Бакототерапія", зазначивши, що це є одним з надзвичайно важливих аспектів сьогодення та підтримка морально-психологічного здоров’я наших захисників, членів їх родин, а також їх мотивації, задоволення потреб.
Захід об’єднав лідерів туристичної галузі, представників органів влади, бізнесу та громадських організацій задля обговорення викликів і перспектив розвитку туризму в Україні. Понад 300 учасників події ділилися своїм досвідом, презентувати успішні кейси, нові ідеї та партнерства для розбудови стійкої та конкурентоспроможної туристичної сфери, так як вважають, що туризм має посісти гідне місце в подальшому відновленні та відбудові України.
Протягом заходу охочим пропонували дегустацію продуктів крафтових виробників та відвідування ярмарку, підкреслюючи цим важливість підтримки місцевого бізнесу, збереження традиційного виробництва та розвитку гастрономічної культури регіону.