У місті Хмельницький відбулося громадське обговорення «Реформа профільної середньої освіти: Хмельницька область»

  • 251

Фото без опису

15 листопада у місті Хмельницький відбулося громадське обговорення «Реформа профільної середньої освіти: Хмельницька область» .

Участь у даному заході взяли селищний голова Анатолій ТИМЧУК, начальник відділу ОКТМС Наталія БИЧОК та директор Староушицького ліцею Оксана ТИМЧУК.

Мета зібрання – обговорення запропонованих МОНом законодавчих змін, необхідних для втілення реформи профільної середньої освіти, яка спрямована на оновлення освітнього процесу, розуміння суті та цілей реформи, а також врахування особливостей територіальних громад при формуванні мережі закладів, що забезпечуватимуть здобуття профільної середньої освіти в області.

Захід зібрав представників усіх гілок влади та громадських інституцій задля формування якісної профільної середньої освіти для здобуття знань учнями як міських, так і сільських закладів та сприяння формуванню більш усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії, що в свою чергу, допоможе знизити рівень невизначеності серед молоді щодо майбутнього.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису