ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

ТУРНІР З МІНІФУТБОЛУ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

На спортивному майданчику Староушицького ліцею проведено турнір з мініфутболу з нагоди Дня працівників освіти. В турнірі взяли участь команди працівників закладів освіти Жванецької, Китайгородської, Слобідсько-Кульчієвецької та Староушицької громад, а також команда Кам’янець-Подільської районної військової адміністрації, в складі якої грав і селищний голова Анатолій Тимчук.

За результатами зіграних матчів переможцем турніру стала команда Слобідсько-Кульчієвецької громади. Друге місце посіла команда Кам’янець-Подільської районної адміністрації, третє місце – команда Китайгородської громади.

Голова Староушицької селищної ради нагородив кращих номінантів турніру:

- Кращий воротар – Сергій Сіркізюк (Жванецька громада),

- Кращий захисник – Андрій Пастух (Староушицька громада),

- Кращий гравець – Іван Кульчицький (Китайгородська громада),

- Кращий форвард – Юрій Завальнюк (Кам’янець-Подільська РВА),

- Найрезультативніший гравець – Вадим Барицький (Слобідсько-Кульчієвецька громада).

Після завершення турніру збірна команда педагогів зіграла матч з командою учнів Староушицького ліцею, в якому перемогу здобули школярі.