ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

У першу неділю жовтня ми традиційно відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти.

Так склалось, що у часи загарбницької війни на Україні наші воїни мужньо захищають кордони нашої держави, а педагогічні працівники тримають освітянський фронт. Саме на плечі вихователя, вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя, педагога у великій мірі залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.

Сердечно вітаємо освітян з професійним святом. Бажаємо всім працівникам щастя і здоров’я, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів