Всесвітній день туризму, який щорічно відзначають 27 вересня

🌍 Всесвітній день туризму, який щорічно відзначають 27 вересня, нагадує нам про надзвичайну красу нашого краю та важливість туристичної галузі для розвитку нашої громади і держави в цілому.

⛺️Туризм – це не лише подорожі й відпочинок, а й глибоке пізнання історії, культури та традицій, збереження духовної спадщини та відкриття нових перспектив.

🌅Староушицька громада завжди вирізнялася унікальними мальовничими краєвидами та гостинністю людей. Сьогодні, у складний час повномасштабної війни, коли наша країна бореться за своє майбутнє, особливе значення в нашій громаді набуває туризм для реабілітації, відновлення та перезавантаження загалом, де можна відпочити і відволіктись для того, щоб жити, працювати та боротись надалі.

Вітаємо всіх дотичних, хто працює над розвитком цієї важливої галузі, зберігаючи та популяризуючи красу і культуру нашого краю для прийдешніх поколінь. Нехай туризм стане одним із символів відновлення та процвітання як нашої громади, так і України!🇺🇦