Відбувся масштабний захід у нашому просторі Бакота Хаб в селі Гораївка.

Бакота Хаб

В четвер відбувся масштабний захід у нашому просторі Бакота Хаб в селі Гораївка.

На заході ми презентували наш проєкт та результати мистецької резиденції в Бакота Хаб, в рамках якої 15 мисткинь та мистців візуального сектору приїхали в село Гораївка та протягом двох тижнів створювали тут свої роботи. Фокусом резиденції була тема переселення. Митці працювали як з власним досвідом переселення внаслідок війни, так і осмислювали локальний контекст, адже місцеві жителі такош були вимушені переселитись у 1980-х роках в село Гораївка під час затоплення Бакоти та сусідніх сіл. Результати цих рефлексій вони відтворили у своїх роботах, які стали основою для виставки, яку ми відкрили в цей день у просторі Бакота Хаб.

На захід прийшли жителі села Гораївка - люди асолютно різного віку та різних інтересів. Також на заході виступали брати Гжегожевські - автори відомої пісні про Бакоту, які доповнили цей вечір особливою атмосферою. Це було справжнє невеличке свято для села Гораївка.

Дякуємо всім, хто прийшов та пропонуємо подивитись цей невеличкий фото-звіт з цього заходу.

_____________________________________________________

Проєкт реалізується ГО Територія / NGO Territory, та співфінансується програмою ZMINA: Rebuilding, створеною за підтримки European Union in Ukraine в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., Trans Europe Halles та Malý Berlín.