Інформаційне повідомлення!

Староушицька селищна  рада інформує про початок проведення громадського обговорення проекту рішення Про реорганізацію Подільського ліцею Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. До участі в обговоренні запрошуються мешканці Староушицької територіальної громади у терміни з 01 липня по 01 серпня 2024 року.

Пропозиції подаються у письмовій формі за адресою: смт Стара Ушиця вул. Українська, 5 або на електронну пошту: osvita-su@ukr.net до 10 год. 1 серпня 2024 року включно із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Проект рішення_Про реорганізацію Подільського ліцею Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області