На днях провели в Старій Ушиці захід про роль культури у відбудові міст та сіл.

Бакота Хаб

На днях провели в Старій Ушиці захід про роль культури у відбудові міст та сіл.

На заході кураторка нашої резиденції - мисткиня Роксолана Дудка з Полтави - розповіла про проєкт мистецької резиденції, яка зараз триває, а також про роль культурних проєктів у відбудові та відновленні міст та сіл у воєнний та повоєнний період.

Окрім цього, запрошена архітекторка резиденції - Марія Бараннік - презентувала архітектурний план спільного простору в селі Гораївка, який вона створила під час резиденції на основі запиту та потреб, а також на основі власних професійних вражень від цього місця.

Завершив цей культурний захід виступ запрошених гостей - Євгена та Вадима Гжегожевських, авторів відомої пісні про Бакоту.

Захід відвідали представники місцевої влади - голова громади та представники ОМС, директорка Староушицького ліцею, вчителі та місцеві жителі різних верств населення, а також наші резиденти з різних куточків країни.

Такі заходи важливі для розвитку міст, сіл, громад та їх жителів, а також для відновлення. Дякуємо усім, хто прийшов, а також всім, хто розповідав та виступав. Було насичено.

_________________________________________________________

Проєкт реалізується ГО Територія / NGO Territory , та співфінансується програмою ZMINA: Rebuilding, створеною за підтримки European Union in Ukraine в рамках спеціального конкурсу заявок на підтримку українських переселенців та українського культурного і креативного секторів, за підтримки IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., Trans Europe Halles та Malý Berlín.