В селі Слобідка-Рихтівська Жванецької ТГ відбулося відкриття амбулаторії сімейної медицини

✔️5 липня в селі Слобідка-Рихтівська Жванецької ТГ відбулося відкриття амбулаторії сімейної медицини, яка забезпечена необхідним обладнанням, що буде обслуговувати чималу кількість людей різних вікових категорій.

✔️На відкриття амбулаторії завітали голова Староушицької громади Анатолій ТИМЧУК та директор Комунального Некомерційного Підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Староушицькоі селищної ради Олександр ГУРСЬКИЙ.

✔️Варто зазначити, що заклади охорони здоров’я первинної ланки району знаходяться на балансі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Староушицької селищної ради.

Адміністрацією КНП ПМСД було закуплено ноутбук для даної амбулаторії, який було вручено на відкритті.

✔️Сьогодні збереження амбулаторій є надзвичайно важливим фактором. Це дає можливість місцевому населенню вчасно та ефективно проходити необхідне обстеження, що мінімізує ризики захворювань.