Нещодавно завершився наш четвертий реабілітаційний табір для ветеранів та військових на мальовничій Бакоті.

Бакота Хаб

Цей табір став ще однією можливістю для наших захисників та захисниць отримати необхідну підтримку, побути в колі зі своїми, знайти душевний спокій та відновити сили серед природних краєвидів. Програма табору включала різноманітні терапевтичні заняття, майстер-класи, прогулянки по Дністровському каньйону та по воді, екскурсії та просто вільний час побути в колі з побратимами.

Ми вдячні всім, хто долучився до табору, а також захисникам та захисницям за їхню службу а також програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за підтримку цього циклу з 4-х реабілітаційних таборів. Далі буде. 💙

_________________________________

Проєкт реалізується ГО Територія / NGO Territory в рамках програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe». Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.