В приміщенні селищної ради відбулася зустріч керівництва громади, представників селищної ради з начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області, полковником поліції Петром Кузьміним, старшим інспектором з особливих доручень Депа

✅Сьогодні в приміщенні селищної ради відбулася зустріч керівництва громади, представників селищної ради з начальником Управління головної інспекції ГУНП в Хмельницькій області, полковником поліції Петром Кузьміним, старшим інспектором з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України, полковником поліції Андрієм Когунем, керівництвом місцевого сектору поліцейської діяльності та поліцейських офіцерів громади.

☑️Мета зустрічі – налагодження тісної комунікації та відкритості партнерських відносин між громадянами і поліцією.

🔶У формі відкритого діалогу обговорили питання, які виникають у службовій діяльності працівників місцевого підрозділу поліції, підвищення загального рівня правопорядку на території громади та високий рівень якості роботи поліцейських офіцерів громади. Актив громади мали можливість отримати відповіді на питання щодо подальшої співпраці та надати пропозиції покращення службової діяльності.

🔶Представники Національної поліції наголосили про відкритість до спілкування та вирішення питань, які виникають під час їхньої роботи.