Начальник відділу ОКТМС Наталія Бичок 26 червня взяла участь у зустрічі з представниками територіальних громад області з питань реформування старшої школи, яку провело Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України.

На семінар «Реформа старшої школи. Формування ефективної освітньої мережі» зібралися понад пів сотні представників профільних підрозділів органів місцевого самоврядування Хмельниччини. Питання освіти є одним із ключових для освітян, батьків та учнів, яких хвилює реформування старшої школи.

Спікером заходу був експерт шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” Олег Фасоля. Успіхами та досвідом реформування старшої школи у громадах із колегами поділились в.о. директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська, начальник управління освіти Виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця, начальник відділу освіти, молоді та спорту Городоцької міської територіальної громади Сергій Рибак, начальник управління освіти Виконавчого комітету Нетішинської міської ради Ольга Бобіна