Прощання з ГЕРОЄМ - ПАВЛОВСЬКИМ Дмитром Володимировичем.

ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ! 🇺🇦

🕯 Вчора, 26 червня 2024 року - скорботний день для всіх жителів нашої громади. У с. Подільське прощалися із загиблим Героєм – Дмитром ПАВЛОВСЬКИМ.

Героя провели в останню дорогу вдячні жителі громади, родина загиблого, представники влади, друзі, побратими, військовослужбовці.

😥Прощання розпочалося в Батьківській хаті Героя. Жителі села та мешканці навколишніх сіл, утворивши «живий коридор» пам‘яті та шани, всипали дорогу, якою рухалася колона, живими квітами.

🔸ПАВЛОВСЬКИЙ Дмитро Володимирович народився 16 січня 1981 року в селі Подільське Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.

В 1988 році пішов до 1 класу Подільської середньої школи.

Закінчивши 9-ть класів в 1999 році, вступив до Сторожинецького лісового технікуму, по закінченні якого працював 6 років в Подільському лісництві помічником різника. Одночасно роботу поєднував з навчанням в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, який закінчив у 2004 році, здобувши спеціальність еколога викладача (спеціальність екологія та охорона навколишнього середовища)

Згодом їздив на роботу до Польщі.

В листопаді 2023 року Дмитро був мобілізований до лав ЗСУ.

Протягом двох місяців проходив навчання в місті Рівному, далі місяць за кордоном в Німеччині

По поверненню приймав участь в бойових діях під Харковом та Луганській області.

Солдат ПАВЛОВСЬКИЙ Дмитро Володимирович оператор 4 спеціального відділення 2 спеціального взводу 2 спеціальної роти військової частини А4122, загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність 10 червня 2024 року поблизу населеного пункту Невське Сватівського району Луганської області.

🇺🇦 В шані схиляємо голови перед безсмертним подвигом нашого Героя! Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! 🇺🇦