Провели вже третій реабілітаційний табір для військових та ветеранів на Бакоті.

Бакота Хаб

Провели вже третій реабілітаційний табір для військових та ветеранів на Бакоті.

Цього разу було багато природотерапії - відновлення фізичного та ментального стану військових та ветеранів через прогулянки, походи, плавання на сапах та різні вправи, через які можна заземлятися та відновлюватися. Окрім цього, ми займалися ароматерапією через запахи природи та олій, гастротерапією через локальні чаї, мед та їжу, арт-терапією через ліпку глиною та різьбу по дереву, заходами для профорієнтації ветеранів та психологічними заходами.

Загалом ми адаптуємо програму наших ретрітів під кожну групу і кожного разу все краще і цікавіше. Скоро наступний табір, але на нього нажаль вже немає місць. To be continued.

_____________________________________________

Проєкт реалізується ГО Територія / NGO Territory в рамках програми «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe». Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.