ОСТАННІЙ ДЗВІНОК 2024

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК 2024

Ось і закінчилося навчання у 2023-2024 навчальному році, вже втретє останній дзвоник лунає в умовах повітряних тривог і загроз.

Війна – надзвичайно складний час для усіх, а діти потерпають найбільше. Комусь доводиться читати підручники під час сирен повітряної тривоги, дехто продовжує освіту далеко за кордоном у зв'язку з переїздом в більш безпечні регіони. Але навіть під час війни ми продовжуємо вчити та навчатися.

Радіємо здобуткам наших дітей у предметних конкурсах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, творчих конкурсах та спортивних змаганнях. Обдарована учнівська молодь відзначена грошовими винагородами від громади за призові місця на обласному рівні.

Дорогі випускники! Для вас останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя. Нехай же чекають вас попереду нові вершини та нові досягнення під мирним небом вільної України!

Для всіх здобувачів освіти стартують літні канікули. Бажаємо доброго, змістовного, а головне, безпечного літа!

Шановні педагоги! Протягом навчального року своєю наполегливою працею ви впевнено тримали наш освітній стрій, маючи спільну мрію – ПЕРЕМОГА!

Дякуємо освітянам, батькам та всім, хто об'єднує зусилля заради розвитку нашого підростаючого покоління. Бажаємо впевненості у завтрашньому дні!